Share Week 2015

Już od kilku lat Andrzej Tucholski promuje dobre blogi swoją autorską akcją Share Week, w trakcie której zbiera informacje na temat blogów polecanych przez swoich czytelników. Ta super akcja ma na celu podzielenie się tym co czytamy, co pozwala na poszerzenie horyzontów oraz dotarcie do nowych, ciekawych tekstów. Po raz drugi biorę udział w tej inicjatywie.

Poniżej przedstawiam blogi, które od jakiegoś czasu zdominowały mojego Pocketa, te polecane przez innych znajdziecie na blogu Jest Kultura prowadzonym przez Andrzeja.

A photo posted by Lukasz Remisiewicz (@runeat.pl) on

runeat.pl – Łukasza miałem okazję poznać osobiście i mogę potwierdzić, że na żywo jest tak samo pozytywnie zakręcony jak na blogu. Pisze głównie o bieganiu, a od niedawna również o swoich przygotowaniach do triathlonu. Podobno świetnie gotuje (#potwierdzoneinfo) i dzieli się swoimi ulubionymi przepisami na blogu. Ważne jest, że Łukasz zawsze odpowiada na pytania zadawane na Facebooku Warto śledzić i czytać.

 

Bieganizm Jo Ko świetnie pokazuje, że można być jednocześnie zdrowym sportowcem, pasjonatem gór i być na diecie wegańskiej. Jest prawdziwą ambasadorką biegania po górach i organizatorką takich biegów. Do tego nawet mnie, zaciętego miensarianina namówiła na spróbowanie swoich przepisów i odwiedzenia kilku wege-knajp.

Magiczny Składnik – Wejdźcie. Zobaczcie. Ugotujcie. Zjedzcie.
Chyba najładniejszy i najsmaczniejszy kulinarny blog w Polsce
Projekt Triathlon – Szymona nie znam, ale od długiego czasu śledzę jego zmagania z triathlonowym treningiem, które opisywał do niedawna tylko na Facebooku. Od jakiegoś czasu ma ładnego i regularnie uzupełnianego bloga. Opisuje tam swoje zmagania, których celem jest ukończenie w tym roku zawodów IronMan 70.3 w Gdyni podczas Gdynia Herbalife Marathon. Szymon jest świetnym przykładem, że jak robi się coś systematycznie i z odpowiednim wsparciem merytorycznym, to można osiągnąć prawie wszystko. Jest dla mnie dużym źródłem motywacji i gorąco mu kibicuję.
A Wy co czytacie? Dajcie znać tutaj.

Post navigation